Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca Opinie Poradnik Prasóweczki Prasówki

Najodpowiedniejsze sposoby na powiększanie ust! O wszystkich ustach marzy każda kobieta. Niestety nie wszystkie natura obdarzyła tak czystymi i pełnymi ustami, jakimi pewno się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego te szukamy sposobów, aby uwypuklić to, co dała nam matka matura. Dzisiaj można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust proponowane przez gabinety medycyny estetycznej. To niewątpliwie skuteczniejsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to akurat tak znane każdym zabiegi pozwalające zachować ładny i zdrowy styl. To dzięki niej umiemy „cofnąć czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd albo i naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Więcej w wypadku ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej mówi się częściej o modelowaniu ust, jakie potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w środkach na powiększanie ust realizowanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii popularnej stanowi wtedy, że możemy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten kupi w oryginalny sposób wymodelować usta oraz znacznie je wypełnić, przez co poprawie idzie nie chociaż ich wygląd czy wielkość, ale i koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem braku jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust i ich stron. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie spędzający w skórze kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom rozmiaru i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat oferowany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejsza się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W skutku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeśli tak się zdarzy, to stanowi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To nowa opcja na powiększenie ust, która jeszcze polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym zupełnie a efekty oczywiste są dopiero po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. Dlatego jeśli zależy Ciż na bliskim efekcie, kwas hialuronowy daje się być fajniejszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną alternatywą dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest niezależny tłuszcz pacjentki lub więcej kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg bierze się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli idzie o powiększanie ust. Co daleko, sposoby te dochodzą jeszcze wyższą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments